Atribuită
Cumpărare directă
In conformitate cu anuntul ADV1132717 din 02.03.2020 publicam in catalogul electronic oferta Fly Music pentru Microfoane si difuzoare in conformitate cu oferta depusa pe email pentru: Boxa activa RCF Art. 715-A MK IV full range - 2 buc Husa pentru Boxa RCF Art. 715A Flame RCF ART 715/725/745 - 2buc Set stative Millenium BS-2211B MKII: de 2 bucati si husa pentru boxe - 1 buc Sistem wireless UHF Shure BLX24/SM58 S8 - 2 buc Stativ de microfon K&M 210/9 Black - 2 buc Cablu pentru boxe profesional The Sssnake SLL22520 - 2 buc
- Număr anunț
- DA25253068
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA Medias (CUI 13068733)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32340000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.033,61 RON
- Valoare atribuită
- 8.033,61 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.