Atribuită Cumpărare directă

11121977 Nivela Fara Magnet 610721 1000 mm Buc 1 11121974 Nivela Fara Magnet 610718 500 mm Buc 1 10814358 Lavoar MENUET BELLA 60 X 50 CM Buc 2 10814362 Piedestal MENUET BELLA Buc 2

Număr anunț
DA25259189
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,41 RON
Valoare atribuită
410,41 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,41 RON

din 410,41 RON estimat