Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si renovare spatii interioare si exterioare la SC Eriu Sincrai

Număr anunț
DA25224980
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,, IULIU COROIANU" CRAIDOROLT (CUI 17495354)
Furnizor / câștigător
POLGAR G. GHEORGHE PFA (CUI 41194222)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.994 RON
Valoare atribuită
29.994 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.994 RON

din 29.994 RON estimat