Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale electrice diverse, necesare reparatiilor sistemului de iluminat public al comunei Agapia si montaj 400 lampi led: DERULATOR 50M 3*2.5 - 1BUC BEC 20W - 25BUC CDD ILUMINAT - 800 BUC ABLU CYY 2*1.5 - 1600 ML SIR CLEME - 40BUC

Număr anunț
DA25265953
Autoritate contractantă
COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
Furnizor / câștigător
ELECTRODANY SRL (CUI 22193450)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.067,28 RON
Valoare atribuită
8.067,28 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.067,28 RON

din 8.067,28 RON estimat