Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta Osteodensitometru DPX NT-PRO 1. Efectuarea unei revizii tehnice a echipamentului/an; 2. Emiterea buletinului de verificare RX cu valabilitate de 12 luni 3. Intervenții service accidentale incluse (la cererea scrisă a clientului) pe toată perioada contractului. 4. Piesele eventual necesare se vor oferta, comanda și factura separat. CONFORM CONTRACT.
- Număr anunț
- DA25197011
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50421200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.