Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire documentatie tehnica si executare lucrari , dotare cu materiale si accesorii in domeniul situatiilor de urgenta pentru Gradinita cu program prelungit ,,Tudor Arghezi" si Cresa de Copii oras Tg. Carbunesti, in vederea obtinerii autorizatiei de securitate la incendiu.
- Număr anunț
- DA25202839
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
- Furnizor / câștigător
- MIRALIFLAM IMPX (CUI 31820019)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.