Atribuită Cumpărare directă

FEL 1 :270-300 ML/GRAME FEL 2 garnitura 180 gr +carne 70 gr DESERT SAU FRUCT 80 GR PAINE AMBALAJE DE UNICA FOLOSINTA TACAMURI PRET FARA TVA PER BUCATA 13.31 LEI Luna martie 2020

Număr anunț
DA25173435
Autoritate contractantă
COLEGIUL ROMANO CATOLIC SF.IOSIF (CUI 16119963)
Furnizor / câștigător
STANCU FLAVIUS CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32020812)
Cod CPV
55524000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.644,50 RON
Valoare atribuită
12.644,50 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.644,50 RON

din 12.644,50 RON estimat