Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta 235920200218/18.02.2020: 1) Carcasa unitate - 1 buc.; 2) Placa de baza - 1 buc.; 3) Procesor- 2 buc.; 4)HDD 6 TB - 2 buc.; 5) HDD 2 TB -1 buc.; 6) HDD 1TB - 1 buc.;7) Memorie Ram DDR 4, 4GB - 1 buc .

Număr anunț
DA25198109
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.111 RON
Valoare atribuită
3.111 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.111 RON

din 3.111 RON estimat