Atribuită Cumpărare directă

PANOURI PE 3 LATURI PICURATOR STANGA BLAT CU MARGINI ANTI-PICURARE POLITA OPTIONALA CUVE FONO-ABSORBANTE PICIOARE REGL.PATRATE DIM CUVA400x500x250mm REALIZAT DIN OTEL INOX DIM1000x600X850X850/900MM

Număr anunț
DA25189658
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39312200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.502,34 RON
Valoare atribuită
1.502,34 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.502,34 RON

din 1.502,34 RON estimat