Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE SI ALIMENTE

Număr anunț
DA25186889
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIRET (CUI 40119079)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.395,45 RON
Valoare atribuită
2.395,45 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.395,45 RON

din 2.395,45 RON estimat