Atribuită
Cumpărare directă
Cota T.V.A.: 19% Nr. Crt. Denumirea produselor sau a serviciilor U.M. Cant. Pret unitar (fara T.V.A.) -RONValoarea -RONValoarea T.V.A. -RON0 1 2 3 4 5 6 1. 2393806 fluturas badminton - 1 25.20 25.20 4.79 2. paleta tenis de masa buc 6 8.39 50.37 9.57 3. 2611400 Minge F100 Hybride M 5 5 buc 5 36.13 180.63 34.32 4. 8555844 minge volei - 5 10.92 54.58 10.37 5. 8397173 minge tenis de masa - 1 50.41 50.41 9.58 6. 8490843 racheta badminton - 8 19.24 153.95 29.25 7. 8490770 fileu badminton - 2 33.53 67.06 12.74 Factura circula fara semnatura si stampila conform Legii 227/2015, privind Codul Fiscal, art. 319 (29) Semnatura si stampila furnizorului: Numele Delegatului: - Actul Delegatului: - Semnatura: Semnatura de primire: .............................................. TOTAL TOTAL GENERAL 582.20 110.62 692.8
- Număr anunț
- DA25188561
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 582,20 RON
- Valoare atribuită
- 582,20 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.