Atribuită
Cumpărare directă
1. DERUGINOL EVIPASS 1L BUC 1.00*10.00 2. VOPSEA SPRAY CAR'S NEGRU LUCIOS 600 ML BUC 2.00*23.95 3. CIOCAN MECANIC 300GR HOBBY BUC 1.00*8.40 4. CIOCAN MECANIC 200GR HOBBY BUC 1.00*7.56 5. GRUND PRIMER ROSU OXID AC 0.75L BUC 1.00*18.40 6. BANDA MASC INT 50*50 BUC 1.00*13.87 7. BANDA ELECTRICA 19*20 ALBA BUC 1.00*5.46 8. BANDA ELECTRICA 19*20 NEAGRA BUC 1.00*5.46 9. BANDA ELECTRICA 19*20 ALBASTRA BUC 1.00*5.46 10. BANDA ELECT 19x20 GALBEN -VERDE BUC 1.00*5.46 11. BANDA ELECTRICA 19*20 ROSIE BUC 1.00*5.46 12. SET VARFURI 1/4 CU ORIFICIU SECURITATE 33P BUC 1.00*17.65 13. DISC ABRAZIV LAMELAR 125MM GR.40 BUC 1.00*6.72 14. PERIE SARMA MANER PVC CAUCIUC 4 RANDURI BUC 1.00*10.92 15. ECHER TAMPLARIE 350 MM ALUMINIU BUC 1.00*6.72 16. CUTTER PLASTIC CU GHIDAJ SI BUTON BLOCARE 18MM BUC 2.00*3.36 17. CLESTE CU MANER SOFT-TOUCH LUNG 250MM BUC 1.00*21.01 18. ECHER TAMPLARIE 300 MM ALUMINIU BUC 1.00*5.88 19. SET 8 CHEI TUBULARE CU COADA 5-13*65MM BUC 1.00*21.85 20. SET TUBULARE 1/4" 11 PIESE FFGROUP BUC 1.00*50.34 21. PERIE SARMA IMPLETITA TIP CIRC CU FILET 125MM BUC 1.00*18.49 22. BLOC 3 PRIZE CP FARA CORDON CU INTR P1320 BUC 1.00*8.40 23. LAME CUTTER SEGMENTATE 18MM 10BUC/SET SET 1.00*3.78 24. MANUSA PIELE OVINA CU MANSETA ELASTICA (XL)10 BUC 1.00*15.13
- Număr anunț
- DA25210768
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,06 RON
- Valoare atribuită
- 327,06 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.