Atribuită Cumpărare directă

FUNGURAN OH 50 WP , fungicid pentru combateresa manei ce contine 50% cupru din hidroxid de cupru WWW.ERECOLTA.RO

Număr anunț
DA25190154
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
GHINEA IRINA-ANAMARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26967596)
Cod CPV
24451000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,98 RON
Valoare atribuită
366,98 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,98 RON

din 366,98 RON estimat