Atribuită Cumpărare directă

1 Aparat de etichetat Dymo Omega, portabil buc 2 2 Etichete plastic embosabile DYMO Omega, 9mmx3m, albastru, S0898140 S0847710 S0847740 buc 10 m

Număr anunț
DA25214066
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30176000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,10 RON
Valoare atribuită
327,10 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,10 RON

din 327,10 RON estimat