Atribuită Cumpărare directă

Cabinet Avocat Nicolau Mihaele ofera servicii juridice institutiilor administratiei publice locale constand in consultanta si asistenta juridica in raporturile de drept comercial, drept civil, drept administrativ, drept financiar si fiscal, participare la solutionarea unor dispute juridice ce au legatura cu activitatea institutiei; analiza si expunere de puncte de vedere cu privire la riscurile contractuale, evaluarea acestor riscuri, prevenirea unor posibile litigii; asistenta si reprezentare in fata instantelor de judecata in cadrul litiigilor contractuale ce izvorasc din aceste domenii. Cabinetul de Avocat Nicolau Mihaele nu este platitor de TVA.

Număr anunț
DA25193568
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
CABINET AVOCAT NICOLAU MIHAELA (CUI 20371577)
Cod CPV
79100000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat