Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE 24 ROLE METROPROF H IF M.PROF ROLA 100M ARO SACI MENAJ 120L ARO SACI 240L 10M FOLIE PROTECTIE ARAGAZ 20M HARTIE PT COPT 3 ARO LAVETE UMEDE FINO BURETE TEFLON 500G ARO PRAF CURATAT 5 MP BURETI VASE 52 TABS FINISH AIO REGULAR 5L DOMESTOS DEZINFECTANT 5L MP DET VASE 115 TABS FAIRY OTI COADA LEMN CU FILET 110CM ARO SET MOP BUMBAC 250G
- Număr anunț
- DA25207416
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.630,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.630,21 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.