Atribuită
Cumpărare directă
Voce Basic trafic nelimitat in reteaua Telekom Romania si in reteaua Telekom Romania Mobile, cu 100 minute incluse (dupa consumarea minutelor incluse se vor aplica tarifele tipului de abonament contractat de Client) in retelele nationale fixe 2 Mobile 5 Promo S "Minute in retea nelimitat Minute in afara retelei si in roaming grupa 0 (SEE) nelimitat SMSuri in retea nelimitat SMSuri in afara retelei si in roaming grupa 0 (SEE) nelimitat Date nationale* nelimitat Minute incluse in Zona 1 nelimitat" 3 Metronet viteza 100 Mbps garantat
- Număr anunț
- DA25206292
- Autoritate contractantă
- Comuna Ocolis (CUI 4561910)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.552,80 RON
- Valoare atribuită
- 13.552,80 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.