Atribuită
Cumpărare directă
ACEST PACHET CONTINE URMATOARELE PRODUSE: -AIR WICK ODORIZANT REZERVA SPRAY 250ML CUCUMBER&MELON*6-12 buc*7.56 lei -AIR WICK ODORIZANT REZERVA SPRAY 250ML FREESIA*6- 12 buc*7.56 lei -AIR WICK ODORIZANT REZERVA SPRAY 250ML LAVANDA*6- 12 buc*7.56 lei -AZ GALEATA CU STORCATOR 10L 6563/5- 12 buc*8.11 lei -AZ SET WC BASIC MINI 8956/40-10 set*3.28 lei -GLADE ODORIZANT REZERVA SPRAY 269ML LAVANDA&JASMINE*6-14 buc*9.92 lei -NUFAR DETARTRANT CLASSIC 800ML*8-100 buc*4.53 lei -PRONTO SPRAY CLASSIC 400ML*12-9 buc*9.66 lei -PROSOP EXPERTTO MONOROLA 2STR 78M*6- 110 buc*8.82 lei -SAPUN LICHID 5L ECONOMIC-40 buc*6.29 lei -ZEWA HARTIE IG 3STR 8ROLE/SET CHAMOMILE*7-47 buc*8.81 lei
- Număr anunț
- DA25207261
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- SIDE TRADING SRL (CUI 15107812)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.716,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.716,97 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.