Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA CONFORM NECESAR NR. 2110 / 05.03.2020 CONFORM OFERTA PERSONALIZATA

Număr anunț
DA25214898
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15530000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.878,50 RON
Valoare atribuită
2.878,50 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.878,50 RON

din 2.878,50 RON estimat