Atribuită Cumpărare directă

ADV1132559 1.Para din cauciuc pentru biureta Pellet -5buc = 25,00 LEI/buc fara TVA 2.Para din cauciuc pentru pipete nr.5 -4buc = 24,55 LEI/buc fara TVA 3. Fiole de cantarit 30x35mm - 4buc = 37,80 LEI/buc fara TVA 4.Eprubeta sticla18x180mm -100buc = 1,10 LEI/buc fara TVA 5.Palnii din sticla diametru de 55mm -5buc = 20,25 LEI/buc fara TVA 6. Sticle brune cu dop rodat 100ml-6buc = 12,40 LEI/buc fara TVA 7.Sticle brune cu dop rodat 250ml-10buc = 13,55 LEI/buc fara TVA 8.Sticle brune cu dop rodat 500ml-10buc = 16,50 LEI/buc fara TVA 9.Sticle brune cu dop rodat 1000ml-10buc = 22,00 LEI/buc fara TVA 10.Sticle transparente cu dop rodat 500ml-10buc = 16,80 LEI/buc fara TVA 11. Sticla plastic cu dop 500ml-10buc = 2,85 LEI/buc fara TVA 12.Sticla plastic cu dop 1000ml-5buc = 3,80 LEI/buc fara TVA 13.Pahar Erlenmeyer sticla cu gat ingust 250ml-10buc = 7,50 LEI/buc fara TVA 14.Balon cotat,tip A,cu dop din plastic 100ml-4buc = 13,40 LEI/buc fara TVA 15.Balon cotat,tip A,cu dop din plastic 250ml-2buc = 17,85 LEI/buc fara TVA 16.Balon cotat,tip A,cu dop din plastic 1000ml-2buc = 38,75 LEI/buc fara TVA 17.Pipeta gradata,tip A 1ml -4buc = 6,85 LEI/buc fara TVA 18.Pipeta gradata,tip A 2ml -4buc = 5,55 LEI/buc fara TVA 19.Pipeta gradata,tip A 10ml -4buc = 6,65 LEI/buc fara TVA 20.Pipeta volumetrica,tip A,cu doua cote 0,5ml -5buc = 48,00 LEI/buc fara TVA 21.Pipeta volumetrica,tip A,cu doua cote 1ml -4buc = 12,00 LEI/buc fara TVA 22.Pipeta volumetrica,tip A,cu doua cote 2ml -4buc = 12,00 LEI/buc

Număr anunț
DA25208978
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.429,35 RON
Valoare atribuită
2.429,35 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.429,35 RON

din 2.429,35 RON estimat