Atribuită
Cumpărare directă
- Durata contractului: 12 luni; - Comision alimentare card: 0,09 lei /U.M. - Cantitatea de servicii estimată lunar: 121.300 U.M.; - Garantia de buna executie a contractului se va constitui in cuantum de 10% din valoarea contractului, fara TVA - UNITATE DE MASURA: 15 lei valoare nominala comandata
- Număr anunț
- DA25187898
- Autoritate contractantă
- METROREX S.A. (CUI 13863739)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.004 RON
- Valoare atribuită
- 131.004 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.