Atribuită Cumpărare directă

CABLU HDMI 20M tata-tata, Cablu 20M HDMI, Cablu HDMI 1.4 19p - 19p cu ethernet 20m 1 buc PLACA VIDEO GeForce GT 710, 1GB DDR3 (64 Bit), HDMI, DVI, VGA, ZOTAC - 1 buc UPS 2000VA 1800W Legrand Keor LP , Online Dubla Conversie, Tower - cod produs 310157 - 1 buc

Număr anunț
DA25193612
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.229,41 RON
Valoare atribuită
2.229,41 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.229,41 RON

din 2.229,41 RON estimat