Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Cateter venos central din material poliuretan, 4 lumene, prevazut cu huburi de conectare, radio-opac; Lungime 15 cm (8F) si 20 cm (9F). Setul contine: - ac Seldinger G18/70 mm, - seringa 5 ml, cu canal pentru ghid (ofera posiblitatea introducerii ghidului prin ac fara a se demonta seringa (in vederea reducerii sangerarii) - ghid din otel cu miez din nitinol (rezistent la presiune, nu se cudeaza), in J (0.35x500 mm) nontat intr-un dispozitiv de introducere prevazut cu o rotita ajutatoare; - dilatator cu proprietati hidrofile (reduce riscul de fisurare a venei prin dilitarea acesteia); - bisturiu nr.11; - 1 buc dispozitiv pentru fixarea cateterului pe piele tip fluturas, realizat dintr-o componenta rigida din plastic si o componenta moale din silicon. Sterilizare ETO. Valabilitate: 3 ani la producator Producator: KIMAL Plc Marea Britanie Cateter venos central pentru terapii -antimicrobian, impregnat cu Polihexametilen Biguanid ( PHMB), - 3 lumene, ansa pentru inalta presiune 10ml/sec, debit sub presiune 300PSI. Kitul contine: - cateterul, conform dimensiunii - ghidul introducator in J, cu miez de nitinol, situat intr-un dispozitiv robust prevazut cu rotita, asigurand un control ridicat de manevrabilitate - diltator cu proprietati hidrofile, pentru preventia traumei vasului - ac punctie - seringa tip Raulerson (cu ghidaj), asigurand punctia prin sistem inch
- Număr anunț
- DA25186278
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.