Atribuită Cumpărare directă

Pilota 1 persoana 150x200 150 x 200 cm nivel scazut caldura 100% polipropilena / Perna perne 50x70

Număr anunț
DA34841500
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.947 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.947 RON