Atribuită
Cumpărare directă
40517997 SOLOM. CASCAVAL RUCAR CC KG 6,236 37556438 MUSCHI FILE KG KG 7,083 40661167 BANANE CO CCA 18KG C.I CA 1 46397352 LAMAI TR KG CI KG 6,140 61085106 PORTOCALE GR KG CI KG 10,160 59174953 MERE IDARED PL KG CI KG 30,180 43314004 PATRUNJEL RO LG C.I LG 30 43219948 MARAR RO LG C.I LG 30 98146699 DEFNE MASL.NEGRE EXT.JU.7 GL 3 30367478 DEFNE MASL.NEGRE JUMBO 7, GL 1 43137199 MANDY VEGETAL ORIGINAL 12 BU 5 44832533 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 36 17034927 BANEASA.PASTE.FIDE .5KG PG 2 11592938 ORLANDO MIEZ NUCA EX1KG PG 2 43901826 MAGGI COND.AR.GAINA 2,5KG PG 2 24463903 SENIC RAHAT ASORT.1,7KG CU 6 46026076 BOROMIR COVRIGI BUZ250G PG 30 41264037 HOCHLAND BR.TOPITA TR.SM. CU 2 34269993 OLYMPIA BORS 1L CA 2 23404817 BRAVO DROJDIE PROASPATA 5 BU 10 88229182 TONELI OUA COD 2 CLS.L 30 CU 10 45094240 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 25,338 37190659 ARIPI CURCAN KG CGRUI KG 13,742 22631105 PULPA SUP PUI OS IQF CG.1 BU 48 39095922 AGROSUL FICAT PUI 1000 G BU 15 43659408 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 6 42321901 CONOPIDA 2KG PG 7 43659424 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT PG 6 42965038 ATIFCO OREZ BOB ROTUND 1K PG 30 40247843 FELEACUL HALV.CACAO200G PC 19
- Număr anunț
- DA25198184
- Autoritate contractantă
- Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.717,53 RON
- Valoare atribuită
- 3.717,53 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.