Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE 600G FL TOAST CU FAINA GRAHAM 200G PRESIDENT UNT 82% 1L DORNA LAPTE UHT 3.5% 2*330g alb sana 3.6% IAURT 140G NUMA BUN 900G SMANTANA MC 300G PAKMAYA DROJDIEPROASPATA PIEPT DEZ CURCAN F PIELE CG 1*30 OUA TONELI BANANE 3-4 PORTOCALE LAMAI VARZA MURATA USTUROI MARAR PATRUNJEL CARTOFI ROSII 10KG CEAPA VERDE CEAPA GALBENA MORCOVI BROCCOLI TELINA 700G FL ZARZAVAT CIORBE 680G FL GOGOSARI IN OTET 200G MONTE BANATO FIDEA OU PENNE RIGATE 1KG ARO FULGI PORUMB 25G KOTAN SCORTISOARA MACINATA 4GR FOI DAFIN 500G FL GRIS 1KG METRO CHEF MIEZ NUCA 500G ARO STAFIDE AURII 500GR STAFIDE DESHIDRATATE 3KG ARO BISCUITI POPULARI BELVITA START CEREALE LAPTE TEDI BISCUITI CU UNT BELIN CEAI MULTIFRUCTE DR OTKER CACO
- Număr anunț
- DA25187428
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.546,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.546,06 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.