Atribuită Cumpărare directă

Pachet cu piese de schimb pentru autovehicule conform anunt de publicitate nr. ADV1133066

Număr anunț
DA25209739
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.581,05 RON
Valoare atribuită
1.581,05 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.581,05 RON

din 1.581,05 RON estimat