Atribuită Cumpărare directă

SCAUN PUPITRU SCOLAR: SEZUT SI SPATAR DIN LEMN STRATIFICAT LACUIT , CADRUL DIN OTEL VOPSIT IN CAMP ELECTROSTATIC LATIME 44.5 CM, INALTIME 75 CM, ADANCIME 43 CM

Număr anunț
DA25208944
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29347190)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat