Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii utilaje spalatorie cu frecventa lunara pentru: I.MASINI DE SPALAT: -Verificare,strangere si suflare legaturi electrice; -Verificare stare si tensiune curele transmisie; -Curatare si decalcifiere site electrovalve admisie apa; -Verificare legaturi rezistente electrice; -Verificare functii computer comanda si control ; -Verificare si curatare tub de nivel apa; -Verificare amortizoare; -Verificare timp actionare termoactioner; -Verificare si curatare garnitura de etansare usa; -Verificare etanseitate tuburi alimentare apa calda si apa rece; -Verificare etanseitate scurgeri ape uzate; -Efectuarea probelor de lucru in gol si in sarcina; -Verificare strangere legaturi electrice in panoul electric al masinilor; -Instructaj de utilizare cu personalul. II.CALANDRU CU VALT LUSTRUIT: -Verificare,strangere si suflare legaturi electrice in panoul electric; -Curatarea cailor de evacuare a aburului; -Curatarea paletelor ventilatorului; -Curatarea si verificarea etanseitatii sitei de separare a scamelor; -Verificarea rezistentelor de incalzire; -Verificarea si curatarea benzii de calcare; -Verificarea si reglarea intinderii benzilor de introducere; -Veificareasi reglarea lamelelor de decolaj a rufelor de pe tamburul calcator; -Gresarea lantului de transmisie; -Gresarea cailor de rulare; -Verificare si curatare role de antrenare; -Verificare bara sonde; -Probe de lucru in gol si in sarcina; -Instructaj de utilizare cu personalul. III.USCATOR CENTRIFUG

Număr anunț
DA25205887
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ILDA SERVICE GROUP S.R.L. (CUI 14876230)
Cod CPV
50881000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.560 RON
Valoare atribuită
34.560 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.560 RON

din 34.560 RON estimat