Atribuită
Cumpărare directă
Cartus laser HP 274n bk buc 1 Cartus laser HP 274n color buc 3 Cartus laser HP M225 buc 3 Cartus laser HP 1536 dn buc 3 Toner HP – 1102 buc 2 Cartus laser 3545 color buc 5 Cartus laser 3545 bk buc 5 Cartus laser Oki MC 563- bk buc 2 Cartus laser Oki MC 563 (cyan, magenta, yellow) buc 3 Rezerva cerneala pt epson L3050/culoare buc 4
- Număr anunț
- DA25204308
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.383,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.383,80 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.