Atribuită Cumpărare directă

Furtun Masterflex BioPharm Plus din silicon reticulat cu platina, L/S 25, 7.6 m - 3 role x 941,64 lei Furtun Masterflex BioPharm din silicon reticulat cu platina, L/S 17, 7.6 m, diametru interior 6.4 mm - 3 role x 915,04 lei

Număr anunț
DA25221822
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.570,04 RON
Valoare atribuită
5.570,04 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.570,04 RON

din 5.570,04 RON estimat