Atribuită Cumpărare directă

Toner HP 3800 Q6470A-2BUC, TONER HP3800 Q7581A-1BUC, TONER HP3800 Q7582A-1BUC, TONER HP3800 Q7583A-1BUC, TONER CANON C-EXV11-1BUC, TONER CANON C-EXV14-2BUC, TONER CANON C-EXV18-1BUC

Număr anunț
DA25210186
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.123,30 RON
Valoare atribuită
4.123,30 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.123,30 RON

din 4.123,30 RON estimat