Atribuită
Cumpărare directă
PACHET REPARATII AUTO CONTINE: PARBRIZOL IARNA -20*/5L=15.97 ELF 10W40TD/1L=23.53 BEC 12V 21W ORANGE=5.04*6BUC BEC 12V 21/5W=4.20*5BUC BEC 12V 10W=2.52*2BUC BEC SET H7 12V=40.34 RULMENT SET GMB=155.46*2BUC RULMENT FEBI 05538=48.74*2BUC FILTRU ULEI W7032=33.61 FILTRU AER 01233=54.62 FILTRU POLEN CU22011=58.82 FILTRU COMBUSTIBIL PU9011Z=63.86 ELF 5W30/5L=138.66 STERGATOR VALEO =16.81*2BUC
- Număr anunț
- DA25213524
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARNA (CUI 4269223)
- Furnizor / câștigător
- PROTAGONIST PRODEX SRL (CUI 8317790)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 927,73 RON
- Valoare atribuită
- 927,73 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.