Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar DISC 125*22.5 BUC 10 2.605 DIBLU+HOLSURUB 7*140 BUC 200 2.6891 CORNIER 30*30*3 ML 18 4.9161 PLATBAND 30*3 ML 40 2.563 CLESTE PORTELECTROD BUC 2 25.21

Număr anunț
DA25244970
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805,30 RON
Valoare atribuită
805,30 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805,30 RON

din 805,30 RON estimat