Atribuită Cumpărare directă

Birou calculator cu următoarele specificații tehnice: - tip produs: birou calculator cu 1 ușă și 1 sertar, cu spațiu de depozitare pentru unitate PC, suport mobil pentru tastatură; - material: PAL melaminat cu grosimea de 1,60 cm; - lungime: 130 cm; - lățime: 60 cm; - înălțime: 75 cm; culoare: stejar bronz.

Număr anunț
DA25219091
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39121100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.173,12 RON
Valoare atribuită
1.173,12 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.173,12 RON

din 1.173,12 RON estimat