Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse – pachet materiale produse pentru curatenie necesare la intretinerea curateniei in sediul primariei Com. Grumazesti, jud. Neamt, conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 70 din 06.03.2020. Pachetul contine: Faras mic == 3 buc ; Faras flexibil mare = 6 buc ; Galeata ovala 13l cu storcător = 3 buc ; Saci Menaj 120l, 10/SET *24 role /DISPLAY(cutie) mixt color = 3 cutie ; SACI MENAJ 240I 10/SET 18role/DISPLAY (cutie) sr mixt color = 5 cutie ; Coada lemn filetata = 18 buc ; Bioactivator pentru tevi si fose 5L = 2 buc ; Hârtie ig. Alba 3 strat 24/set = 60 set ; Odorizant WC block 40g = 20 buc ; Tablete bazin WC 2x50g albastru = 20 buc ; Mop bumbac 280 g = 4 buc ; Mop microfibra balerina = 4 buc ; SACI 35L 15/setsr = 100 set ; ŞERVETELE CUTIE 150/set = 40 set ; ODORIZANT 1L+AIR 750ml = 10 PAC ; Săpun 500ml = 40 buc ; Serv umede buzunar 32 pachet /display(cutie) = 2 cutie .
- Număr anunț
- DA25222602
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.885,98 RON
- Valoare atribuită
- 3.885,98 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.