Atribuită
Cumpărare directă
64buc FOLIODRESS Halate chirurgicale de unică folosinţă Protect Reinforced L 84buc FOLIODRESS Halate chirurgicale de unică folosinţă Protect Reinforced XL 168buc FOLIODRESS Halate chirurgicale de unică folosinţă Protect Reinforced XXL 1cut FOLIODRAPE ACCESORII Husă pentru aparate 2cut FOLIODRAPE ACCESORII Husă cabluri bloc operator
- Număr anunț
- DA25210422
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.886 RON
- Valoare atribuită
- 2.886 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.