Atribuită Cumpărare directă

Sursa dubla de laborator cu tensiune variabila si limitare de curentTWINTEX TP1305Alimentator: de laborator; Canale: 2; 0÷30VDC; 0÷5A; 5VDC; 1A

Număr anunț
DA25222237
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31682000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.035 RON
Valoare atribuită
2.035 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.035 RON

din 2.035 RON estimat