Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile constau in pregatirea teoretica 240 ore si practica 480 ore conform caiet de sarcini atasat.Serviciile se vor desfasura in localitatea Bistrita incepand cu data 12.03.2020.Predarea se va face cu ajutorul echipamentelor si mijloacelor didactice moderne puse la dispozitie de catre autoritatea contractanta.Pentru instruirea practica asigur potrivit legii de insusire de catre cursanti a normelor tehnice de securitate a muncii si PSI. Va rugam sa studiati cu atentie caietul de sarcini, iar dupa acceptare va asteptam la sediul AJOFM BN pentru semnare contract impreuna cu documentele descrise la punctul B5 din caietul de sarcini mai
- Număr anunț
- DA25216624
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
- Furnizor / câștigător
- BARTEŞ ADRIAN SORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36472810)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.080 RON
- Valoare atribuită
- 10.080 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.