Atribuită
Cumpărare directă
Sistem GPS pentru monitorizare autoturism cu servicii software incluse pe 1 an.Se compune din hardware(echipamentul GPS), mentenanta si licenta software de monitorizare si localizare GPS pe o perioada de 1 an. Pachetul include urmatoarele costuri: echipamentul GPS, montajul GPS-ului pe vehicul, mentenanta si licenta de servicii software de monitorizare
- Număr anunț
- DA25218568
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
- Cod CPV
- 38112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643,20 RON
- Valoare atribuită
- 643,20 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.