Atribuită Cumpărare directă

Achizitie aparat de respirat autonom PSS 3000 complet echipat

Număr anunț
DA25248841
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
35111100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat