Atribuită Cumpărare directă

GBOX 650 dangerous goods packaging for biological substances, cat. B. 12 buc/pachet

Număr anunț
DA25225587
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI BOTOSANI (CUI 11321693)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
44617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,74 RON
Valoare atribuită
546,74 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,74 RON

din 546,74 RON estimat