Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - asigurator Omniasig, autoutilitara Dacia Duster, 1598 cmc, 77kw, 1834 kg, prima 851 lei/ 12 luni, valabilitate din 13 martie 2020

Număr anunț
DA25225530
Autoritate contractantă
DIRECTIA COMUNITARA DE EVIDENTA A PERSOANELOR A JUD. CALARASI (CUI 17272492)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
851 RON
Valoare atribuită
851 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

851 RON

din 851 RON estimat