Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica minijumbo, alba, 2 straturi, 720 foi

Număr anunț
DA25251034
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "MIHAI VITEAZU (CUI 4375275)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,80 RON
Valoare atribuită
175,80 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,80 RON

din 175,80 RON estimat