Atribuită
Cumpărare directă
Testerul FORSCHER FS8114 este folosit pentru a testa continuitatea cablurilor, măsurarea lungimilor cablurilor şi a distanţei până la defectele din cablu. Acesta poate detecta defecţiuni ale cablurilor UTP, cablurilor de telefonie şi cablurilor coaxiale. În plus, testerul FORSCHER FS8114 este dotat cu un detector avansat de fir în cablu. Acestă funcţie este bazată pe o tehnică unică ce combină generarea de tonuri analogice şi digitale pentru a creşte semnificativ acurateţea localizării problemelor în cablu. Puterea mare a semnalului permite detectarea cablurilor ascunse în pereţi, tavane false, podele cu o adâncime de până la 15 cm. FS8114 include şi o funcţie de măsurare tensiune pe fiecare din firele cablului UTP (PoE pasiv). Elemente distinctive: Limbi meniu: engleză, polonă Tipuri de cablu testate: UTP/STP cat. 5, 5e, 6, 7, telefonic, coaxial Măsurare lungime cablu Frecvenţă măsură: 130 kHz Metodă de măsură: capacitivă Lungime maximă: 2000 m Lungime minimă: 1 m "Find port" – căutare rapidă a unui port într-un echipament de reţea Căutare şi testare cabluri în mod PoE (PoE pasiv) Testare perechi cablu Măsurare tensiune pe fire individuale (POE) Protecţie: 60 VAC / 48 VDC Funcţie Auto-OFF Indicator descărcare baterie Înregistrare ale rezultatelor măsurătorilor în memoria echipamentului visual fault locator (VFL) pentru cabluri optice Alimentare: baterie 9 V (inclusă)
- Număr anunț
- DA25250716
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
- Cod CPV
- 38300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,68 RON
- Valoare atribuită
- 463,68 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.