Atribuită Cumpărare directă

Nr Produs Cantitate 1 FREZE SSWHITE EXTRADURE FG 4 10 2 FREZE SSWHITE EXTRADURE FG 3 4 3 FREZE SSWHITE EXTRADURE FG 3 6 4 FREZE SSWHITE EXTRADURE FG 35 1 5 FREZE SSWHITE EXTRADURE FG 35 9 6 FREZE DIAMANTATE MANI/buc TC11 2 7 FREZE DIAMANTATE MANI/buc TC11 8 8 FREZE SSWHITE EXTRADURE RA 4 10 9 FREZE SSWHITE EXTRADURE RA 3 10 10 FREZE DIAMANTATE MANI/buc SI47 2 11 FREZE DIAMANTATE MANI/buc SI47 5 12 FREZE DIAMANTATE MANI/buc SI47 3 13 CITODUR ROSU 30g 2 14 KETAC MOLAR EASYMIX ART 2 15 DEPURAL NEO 75g - pasta detartraj 2 16 PERIE DETARTRAJ TRIBEST - cupa, par nylon 31 17 PERIE DETARTRAJ TRIBEST - cupa, par nylon 19 18 PREVEST - PULPX flacon 6g 1 19 BURETI HEMOSTATICI EQUISPON - 10 bucati portionate / folie 2 20 APLICATOARE DR. PROTECT REGULAR 100buc 1 21 DEMINERALIZANT DR. PROTECT seringa 5ml 4 22 ADPER SINGLE BOND 2 REFILL 51202 1 23 GUME KENDA - ALBE, PALARIE, polisare grosiera (compomer, compozit, glasionomer) 6 24 GUME KENDA - ROZ, FLACARA MARE, polisare fina (compomer, compozit, glasionomer) 6

Număr anunț
DA25217979
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
DENTOTAL PROTECT SRL (CUI 6812309)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280,46 RON
Valoare atribuită
1.280,46 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280,46 RON

din 1.280,46 RON estimat