Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de Pubele noi 120L pentru Comuna Vaideeni, Judetul Valcea

Număr anunț
DA25257755
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
A.G.G ACTVEES TEKSTIL S.R.L. (CUI 42015589)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat