Atribuită
Cumpărare directă
Extindere a unui sistem de supraveghere incluzand un dvr hdcvi Dahua XVR5116H-4KL-X, o cameră HDCVI KM-521W bullet Starlight, 1/2.8" 5 Megapixeli CMOS, 3 camere dome de exterior HACHDW1400EM-A ,manopera instalare sistem de supraveghere, pozare cablu si canal cablu, strapungere zid, cu materialele aferente respectiv conectori alimentare cu surub/4buc, doze conexiune IP 65/4buc,, cablu utp cat 5e/220m, canal cablu 25x15/55m,videoBlaun 8MP, contacte aurite/ 8m, dibluri, coliere, banda izolatoare) , conform ofertei nr.1121 din 04.03.2020
- Număr anunț
- DA25245888
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 17 (CUI 13629860)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS SRL (CUI 23742734)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.585 RON
- Valoare atribuită
- 3.585 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.