Atribuită
Cumpărare directă
Covor antibacterian: Material utilizat: polietilena Pudra adeziva: 300 a/25 mm + 50 gr Grosime: grosimea totala a unui covoras cu 30 folii este de 2.7 mm Culoare: albastru Agent bactericid: benzoisotiazolina 3-1 Forma de prezentare: covoras cu 30 folii Dimensiune 61x92 Ambalare 10 covoare/set
- Număr anunț
- DA25262254
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
- Furnizor / câștigător
- CRISMED SRL (CUI 17750635)
- Cod CPV
- 42924720-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.346,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.346,40 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.