Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza urmatoarele piese auto: 1. Bielă motor Saviem turbo DAC 444 T - 5 bucati 2. Radiator apa Saviem Turbo DAC 444 T - 2 bucati 3. Cap bară dreapta RABA DAC 665 T - 10 bucati 4. Supapă cu 4 (patru) căi (acţionează tot sistemul de frânare) RABA DAC 665 T - 1 bucata
- Număr anunț
- DA25254854
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 35421100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.865 RON
- Valoare atribuită
- 2.865 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.